Art Foil gel 4ml THF
Související produkty
Detailní popis produktu
Nyní nově bez obsahu složek HEMA a TPO.
Nově vyvinutý gel pro Transfer fólie vám zajistí rychlou a přesnou práci pro váš fóliový nail art.
Tajemství je v hustotě Art Foil gelu, protože jeho vysoká hustota zajišťuje vysokou lepivost bez roztékání.
Použijte na celý povrch nehtu - fólie pokryje celý nehet rovnoměrně, a nebo vytvořte abstraktní nail art, nebo jakýkoli požadovaný vzor nanesením gelu jen v potřebných liniích a místech.
Textura gelu je hutná, barva je čirá.
Použití: Aplikujte Art Foil gel na požadované místo na gel, akryl či gel lak. Nechte vytvrdit 5-10 sec. (doba vytvrzení závisí na výkonu vaší UV/LED lampy) a poté obtiskněte Transfer fólii*. Zafixujte fixačním leskem - doporučujeme BrillBird Top Finish.
* Upozornění: transfer fólií existuje na trhu velké množství a některé druhy se nemusí dobře obtisknout. Doporučujeme používat fólie MarilyNails či BrillBird - ty máme vyzkoušené - nebo fólie stejného typu. Při aplikaci pozor na otisknutí správné strany fólie. Vždy je nutné přiložit nehtu matnou (rubovou) stranu fólie.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Nail Art |
---|---|
EAN: | 5999098008027 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výrobní společnost : | MarilyNails |
---|---|
Adresa : | BrillBird Czech s.r.o., Chelčického 55/8, 500 02 Hradec Králové |
E-mail : | obchod@brillbird.cz |