8 položek celkem

Cena

180190
1180190

Značky

Barevná skupina

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 8
78 7ml
od 180 Kč

Výpotkový gel lak krémové konzistence, plně krycí. Dark Chocolate - tmavě hnědá, plně krycí, bez perleti. 

+ další
04678
36 GelOne 7ml
od 180 Kč

Gold Glam - Bronzové glitry, plně krycí. Bezvýpotkový, 1-fázový gel lak pro snadnou aplikaci bez báze a topu. 

+ další
02728
17g
od 180 Kč

Splendid Bronze - Tmavě hnědá s jemnými bronzovými glitry, plně krycí. Bezvýpotkový, 1-fázový gel lak pro snadnou aplikaci bez báze a topu. 

+ další
02186
GelOne - gel lak - #16 Medium Mochaccino (Obsah 4 ml)
od 180 Kč

Medium Mochaccino - Středně hnědá / kávová, plně krycí. Bezvýpotkový, 1-fázový gel lak pro snadnou aplikaci bez báze a topu. 

+ další
02179
GelOne - gel lak - #15 Genuine Cashmere (Obsah 4 ml)
od 180 Kč

Genuine Cashmere - Světle hnědá, plně krycí. Bezvýpotkový, 1-fázový gel lak pro snadnou aplikaci bez báze a topu. 

+ další
02162
GelFlow 7ml 17 600x600
od 180 Kč

Výpotkový gel lak krémové konzistence. Charming Noisette - ledová čokoláda. 

+ další
01899
GelFlow 7ml 5 600x600
od 180 Kč

Výpotkový gel lak krémové konzistence. Riviera Tan - tělový až světle hnědý pastel, plně krycí.

+ další
01783
54 10 szin
190 Kč

Super pigmentovaný barevný gel bez výpotku - dark chocolate

01059

Jsem MarilyNails  :)

Mladá kreativní značka produktů pro modeláž nehtů a gel lak. Zaměřuji se na materiály pro rychlou, salonní práci, ale pomůžu ti také na soutěžním poli. 

Pocházím z Maďarska, kde mám svoji milovanou starší (a zkušenější) sestru - značku BrillBird. Doufám, že z mých produktů budeš stejně nadšená, jako má nová distributorka pro ČR Jana Janečková a její tým ambasadorek. S BrillBird se krásně doplňujeme, máme každá rozdílné barvy, konzistence i složení produktů, takže si v obou značkách najdeš ty své oblíbené. :) 

Mé gely a gel laky jsou vyráběné v Evropě, neobsahují kyseliny a všechny mají příjemnou konzistenci, takže se s nimi pracuje velice snadno. Jsou proto vhodné i pro začátečníky. 

POJĎME SE PODÍVAT NA ZÁKLADNÍ PŘEHLED PRODUKTŮ:

Základní řadu gelů tvoří dva čiré stavební gely: ArchiTech clear a Elasto clear. Oba jsou řídší, pro rychlou salonní práci a příjemně voní. 

Řadu stavebních gelů doplňují kamufláže (make-up gely) ArchiTech Cover a Easy Fill Cover, mléčně růžový French - Pink gel a dva bílé stavební gely - sytý French Snow White a mléčný Babyboomer White gel. Najdeš tu také nestavební potahovací kamufláž Cover Pink - Cover gel, který využiješ jak v salonu, tak třeba na soutěžích. ;)

Ke stavebním materiálům máme samozřejmě také přípravné tekutiny a podkladové báze a lesky. Jejich popis a vlastnosti najdeš přímo v detailu konkrétního produktu. 

Barevné gely jsou v MarilyNails Czech ve dvou řadách - bezvýpotkové Full Pigment - jak již název napovídá, jsou nadupané pigmentem, a tak naprosto perfektně kryjí. Můžeš je použít na celobarvu, francii, nebo třeba nail art. Jen ne na gel lak. V nabídce je několik základních odstínů.

Další řadou barevných gelů jsou bezvýpotkové paint gely MaxPaint - s nimi vytvoříš jakýkoli nail art. Z 5-ti základních odstínů namícháš jakýkoliv další zářivý odstín.  

Řady Gel laků máme k dispozici hned dvě.

První jsou GelFlow - gel laky s výpotkem, které jsou již ve více než 70 odstínech a najdeš je ve dvou variantách 4 a 7ml - v krásných elegantních lahvičkách s luxusními měkkými štětečky. K nim máme i báze a topy, které můžeš využít i ke gelům, acrygelům, nebo druhé gel lakové řadě. Prostě všechno jde kombinovat mezi sebou! ;)

Druhou gel lakovou řadou jsou bezvýpotkové (jednofázové) gel laky GelOne, ke kterým nepotřebuješ ani podklad, ani lesk. Pro zvýšení trvanlivosti je ale přidat můžeš. Okouzlí tě krásnou kryvostí, měkkým štětečkem a výběrem z více než 50 sytých odstínů. Najdeš je také ve 4 a 7ml baleních. 

Nesmíme opomenout Vision Acrygel - polygel - acrygel s převažující akrylovou složkou, který už nepustíš z ruky. Krásný kamuflážní odstín Cover, čirý Clear a dalších nělkolik barevných variací. K Vision Acrygelu máme i speciální tekutinu.

Co je opravdovou láskou na první pohled? Krásná, úžasná a RŮŽOVÁ led lampa My Love. Je nejen super designovým kouskem do tvého salonu, ale hlavně spolehlivým pomocníkem. Její menší sestra MyFirst UV/LED lampa potěší začínající nebo hobby nehtařky.

S lampou MyLove se krásně designově doplňuje i výkonná bruska DrillOne

V nabídce MarilyNails najdeš také řadu kvalitných štětcůpříslušenství, nebo třeba nail artu.

PROZKOUMEJ E-SHOP A NAJDEŠ SPOUSTU KRÁSNÝCH VĚCIČEK.

Když budeš mít dotazy, neváhej nám napsat na sociálních sítích, nebo třeba na e-mail, který najdeš v kontaktech. 

Těšíme se na tvoje reakce, nadšení i zpětnou vazbu. 

MarilyNails, Gels With Love

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz