Soutěž s BrillBird

Máte rádi živé, jarní, pastelové, nebo extravagantní barvy?

Rádi tvoříte na nehtech svých klientek nápadité motivy? 

Pak je přesně pro vás naše nová soutěž o hodnotné ceny!

SweetNails

 

Vytvořte, vyfoťte a zašlete nám v termínu 1.-30.6.2016

salonní nehty s nail artem na téma Sweet Nails.

Odborná porota všechny práce vyhodnotí a vybere ty nejlepší, které záskají vouchery na odběr zboží, certifikáty a milé dárky. 

Navíc bude udělena "cena diváků" za nejvíce Likes na Facebooku! 

 

Ceny pro vítěze: 

1. místo - voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 3000Kč

2. místo - voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 1500Kč

3. místo - voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 500Kč

cena diváků za největší počet Likes: voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 1000Kč

Všichni umístění získají certifikáty, dárek od firmy BrillBird, jejich fotografie budou zveřejněny ve webové galerii BrillBird Czech a na FB stránce eMagazínu Lovenails.

 

Pravidla soutěže:

1. fotografie musí být zaslány na email: obchod@brillbird.cz ve formátu jpg, bez jakýchkoliv úprav, přidání log či vodoznaků (Vaše práce bude chráněna našim soutěžním vodoznakem), fotografie musí být ostrá a design dobře viditelný

2. fotografie musí obsahovat 8-10 modelovaných a nazdobených nehtů na rukou dle zadaných kriterií a minimálně 2 z color produktů zn. BrillBird: color gely, color akryly, nebo color gellaky, které musí být při tvorbě použity! Podukty musí být vyfoceny zároveň s nehty, nelze je přidat na fotografii dodatečně v PC!

3. zasláním fotografie souhlasíte s jejím zveřejněním na webu a Facebookové stránce BrillBird Czech a jejích dalších webových stránek a aplikací (s použitím soutěžního vodoznaku) a potvrzujete, že jste autorem této práce

4. každý soutěžící může zaslat pouze jednu fotografii

5. je zakázáno sdílet či zveřejňovat vlastní soutěžní práci na vlastním profilu na sociálních sítích, nebo webové stránce a je zakázáno prozrazovat (např. pomocí komentáře u fotografie) autora fotografie, a to po celou dobu konání soutěže (1.-30.6.2016) z důvodu zachování objektivity 

6. v designu či nail artu musí být použity minimálně dva color produkty BrillBird (color gely, color akryly, či color gellaky)

6. vytvořené nehty musí být salonní délky (max. 50% nehtového lůžka) a mohou být v libovolném tvaru a vytvořeny libovolnou technikou (tipy/šablony, gel/akryl/gellak)

7. barvy a zdobení na nehtech může být libovolnou technikou, avšak musí splňovat zadané téma Sweet Nails a hodnotí se také náročnost provedení

8. hodnotí se tvar a čistota modeláže, dodržení tématu, náročnost práce, celkový dojem

 

V případě nedodržení pravidel si vyhrazujeme právo fotografii do soutěže nezařadit (to oznámíme autorovi formou emailu).

Fotografie zasílejte od 1. do 30.6.2016 výhradně na email obchod@brillbird.cz  Odborná porota vybere tři nejlepší práce a jedna práce získá cenu diváků za nejvyšší počet Likes na Facebooku.

Vyhlášení výsledků proběhne 5.7.2016 na webové stránce Brillbird.cz a na Facebooku BrillBird Czech. Výherci budou kontaktování emailem. 

 

Těšíme se na vaše práce a přejeme krásné nápady a pevnou ruku při tvorbě!

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení