Soutěž s BrillBird

Máte rádi živé, jarní, pastelové, nebo extravagantní barvy?

Rádi tvoříte na nehtech svých klientek nápadité motivy? 

Pak je přesně pro vás naše nová soutěž o hodnotné ceny!

SweetNails

 

Vytvořte, vyfoťte a zašlete nám v termínu 1.-30.6.2016

salonní nehty s nail artem na téma Sweet Nails.

Odborná porota všechny práce vyhodnotí a vybere ty nejlepší, které záskají vouchery na odběr zboží, certifikáty a milé dárky. 

Navíc bude udělena "cena diváků" za nejvíce Likes na Facebooku! 

 

Ceny pro vítěze: 

1. místo - voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 3000Kč

2. místo - voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 1500Kč

3. místo - voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 500Kč

cena diváků za největší počet Likes: voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 1000Kč

Všichni umístění získají certifikáty, dárek od firmy BrillBird, jejich fotografie budou zveřejněny ve webové galerii BrillBird Czech a na FB stránce eMagazínu Lovenails.

 

Pravidla soutěže:

1. fotografie musí být zaslány na email: obchod@brillbird.cz ve formátu jpg, bez jakýchkoliv úprav, přidání log či vodoznaků (Vaše práce bude chráněna našim soutěžním vodoznakem), fotografie musí být ostrá a design dobře viditelný

2. fotografie musí obsahovat 8-10 modelovaných a nazdobených nehtů na rukou dle zadaných kriterií a minimálně 2 z color produktů zn. BrillBird: color gely, color akryly, nebo color gellaky, které musí být při tvorbě použity! Podukty musí být vyfoceny zároveň s nehty, nelze je přidat na fotografii dodatečně v PC!

3. zasláním fotografie souhlasíte s jejím zveřejněním na webu a Facebookové stránce BrillBird Czech a jejích dalších webových stránek a aplikací (s použitím soutěžního vodoznaku) a potvrzujete, že jste autorem této práce

4. každý soutěžící může zaslat pouze jednu fotografii

5. je zakázáno sdílet či zveřejňovat vlastní soutěžní práci na vlastním profilu na sociálních sítích, nebo webové stránce a je zakázáno prozrazovat (např. pomocí komentáře u fotografie) autora fotografie, a to po celou dobu konání soutěže (1.-30.6.2016) z důvodu zachování objektivity 

6. v designu či nail artu musí být použity minimálně dva color produkty BrillBird (color gely, color akryly, či color gellaky)

6. vytvořené nehty musí být salonní délky (max. 50% nehtového lůžka) a mohou být v libovolném tvaru a vytvořeny libovolnou technikou (tipy/šablony, gel/akryl/gellak)

7. barvy a zdobení na nehtech může být libovolnou technikou, avšak musí splňovat zadané téma Sweet Nails a hodnotí se také náročnost provedení

8. hodnotí se tvar a čistota modeláže, dodržení tématu, náročnost práce, celkový dojem

 

V případě nedodržení pravidel si vyhrazujeme právo fotografii do soutěže nezařadit (to oznámíme autorovi formou emailu).

Fotografie zasílejte od 1. do 30.6.2016 výhradně na email obchod@brillbird.cz  Odborná porota vybere tři nejlepší práce a jedna práce získá cenu diváků za nejvyšší počet Likes na Facebooku.

Vyhlášení výsledků proběhne 5.7.2016 na webové stránce Brillbird.cz a na Facebooku BrillBird Czech. Výherci budou kontaktování emailem. 

 

Těšíme se na vaše práce a přejeme krásné nápady a pevnou ruku při tvorbě!