Vážené zákaznice, ve dnech 8.- 13.5. bude uzavřen eshop i prodejna v Hradci Králové. Objednávky přijaté (v případě platby převodem - uhrazené) do úterý 7.5. do 10 hod. budou ještě ten den expedovány. Ostatní objednávky budou vyřizovány od úterý 14.5.2019. Děkujeme za pochopení.

Certifikační školení BrillBird Academy Czech

3.-5. června 2016 se v BrillBird Academy Czech v Hradci Králové konalo certifikační školení budoucích školitelů BrillBird Czech.

První dva dny probíhalo školení didaktiky pro techniku akryl, gel a nail art. Zúčastnilo se ho celkem 5 obchodních zástupkyň z různých krajů České republiky.

Třetí den je čekala zkouška z technik modeláže a nail artu, kterou spoluhodnotila významná mezinárodní školitelka nail designu a nail artu a porotkyně českých a mezinárodních nehtových soutěží Lilija Michalíková.

Děkuji všem zúčastněným za pečlivost a profesionální výkon během školení i samotných zkoušek a přeji vám mnoho úspěchů při školeních i vedení obchodního zastoupení. Jana Gajdošová - Karlovy Vary, Silvie Buštíková - Frýdek Místek, Renáta Charvátová - Praha, Lenka Olejníčková - Plzeň, Barbora Molhancová Čechová - České Budějovice.
Připojují se tak k již certifikovaným trenérkám Michaela Křápková - Brno a Janě Janečkové - Hradec Králové.

Gratulujeme!

 

14     15

28     17

38     41

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Podrobnosti o sběru cookies najdete zde.