Novinky

Jarní prezentace 2016

13130862_968715023247423_2149993450076615841_o

Po celé jaro vyrážíme s produkty a novinkami BrillBird přímo za vámi! Během našich prezentací v 6 městech České republiky vám přestavujeme kompletní sortiment BrillBird, stavební a barevné gely, skvělé gellaky a také trendy pro jaro a léto 2016.

Na prezentacích uvidíte praktické ukázky moderních technik modeláže a zdobení nehtů, dozvíte se nové tipy a triky pro modeláž a získáte novou inspiraci pro svoji další tvorbu.

Připravili jsme pro vás slevu na nákup či objednávku produktů během prezentace s 10% slevou, milé produktové dárky a certifikát o účasti.

Přijďte se nabít novou energií a inspirací do běžných pracovních dnů a vyzkoušet skvělé produkty BrillBird.

Cena: 200Kč

Těšíme se na vás:

25.6.2016 v Hradci Králové od 10 do 14 hod.

 

Podívejte se, jaká byla atmosféra v Praze, Brně, Chodově u Karlových Varů a Plzni ZDE.

 

Přihlašte se ještě dnes na emailu: jana@brillbird.cz. Zbývají poslední volná místa.

Certifikační školení BrillBird Academy Czech

3.-5. června 2016 se v BrillBird Academy Czech v Hradci Králové konalo certifikační školení budoucích školitelů BrillBird Czech.

První dva dny probíhalo školení didaktiky pro techniku akryl, gel a nail art. Zúčastnilo se ho celkem 5 obchodních zástupkyň z různých krajů České republiky.

Třetí den je čekala zkouška z technik modeláže a nail artu, kterou spoluhodnotila významná mezinárodní školitelka nail designu a nail artu a porotkyně českých a mezinárodních nehtových soutěží Lilija Michalíková.

Děkuji všem zúčastněným za pečlivost a profesionální výkon během školení i samotných zkoušek a přeji vám mnoho úspěchů při školeních i vedení obchodního zastoupení. Jana Gajdošová - Karlovy Vary, Silvie Buštíková - Frýdek Místek, Renáta Charvátová - Praha, Lenka Olejníčková - Plzeň, Barbora Molhancová Čechová - České Budějovice.
Připojují se tak k již certifikovaným trenérkám Michaela Křápková - Brno a Janě Janečkové - Hradec Králové.

Gratulujeme!

 

14     15

28     17

38     41

Soutěž s BrillBird

Máte rádi živé, jarní, pastelové, nebo extravagantní barvy?

Rádi tvoříte na nehtech svých klientek nápadité motivy? 

Pak je přesně pro vás naše nová soutěž o hodnotné ceny!

SweetNails

 

Vytvořte, vyfoťte a zašlete nám v termínu 1.-30.6.2016

salonní nehty s nail artem na téma Sweet Nails.

Odborná porota všechny práce vyhodnotí a vybere ty nejlepší, které záskají vouchery na odběr zboží, certifikáty a milé dárky. 

Navíc bude udělena "cena diváků" za nejvíce Likes na Facebooku! 

 

Ceny pro vítěze: 

1. místo - voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 3000Kč

2. místo - voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 1500Kč

3. místo - voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 500Kč

cena diváků za největší počet Likes: voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 1000Kč

Všichni umístění získají certifikáty, dárek od firmy BrillBird, jejich fotografie budou zveřejněny ve webové galerii BrillBird Czech a na FB stránce eMagazínu Lovenails.

 

Pravidla soutěže:

1. fotografie musí být zaslány na email: obchod@brillbird.cz ve formátu jpg, bez jakýchkoliv úprav, přidání log či vodoznaků (Vaše práce bude chráněna našim soutěžním vodoznakem), fotografie musí být ostrá a design dobře viditelný

2. fotografie musí obsahovat 8-10 modelovaných a nazdobených nehtů na rukou dle zadaných kriterií a minimálně 2 z color produktů zn. BrillBird: color gely, color akryly, nebo color gellaky, které musí být při tvorbě použity! Podukty musí být vyfoceny zároveň s nehty, nelze je přidat na fotografii dodatečně v PC!

3. zasláním fotografie souhlasíte s jejím zveřejněním na webu a Facebookové stránce BrillBird Czech a jejích dalších webových stránek a aplikací (s použitím soutěžního vodoznaku) a potvrzujete, že jste autorem této práce

4. každý soutěžící může zaslat pouze jednu fotografii

5. je zakázáno sdílet či zveřejňovat vlastní soutěžní práci na vlastním profilu na sociálních sítích, nebo webové stránce a je zakázáno prozrazovat (např. pomocí komentáře u fotografie) autora fotografie, a to po celou dobu konání soutěže (1.-30.6.2016) z důvodu zachování objektivity 

6. v designu či nail artu musí být použity minimálně dva color produkty BrillBird (color gely, color akryly, či color gellaky)

6. vytvořené nehty musí být salonní délky (max. 50% nehtového lůžka) a mohou být v libovolném tvaru a vytvořeny libovolnou technikou (tipy/šablony, gel/akryl/gellak)

7. barvy a zdobení na nehtech může být libovolnou technikou, avšak musí splňovat zadané téma Sweet Nails a hodnotí se také náročnost provedení

8. hodnotí se tvar a čistota modeláže, dodržení tématu, náročnost práce, celkový dojem

 

V případě nedodržení pravidel si vyhrazujeme právo fotografii do soutěže nezařadit (to oznámíme autorovi formou emailu).

Fotografie zasílejte od 1. do 30.6.2016 výhradně na email obchod@brillbird.cz  Odborná porota vybere tři nejlepší práce a jedna práce získá cenu diváků za nejvyšší počet Likes na Facebooku.

Vyhlášení výsledků proběhne 5.7.2016 na webové stránce Brillbird.cz a na Facebooku BrillBird Czech. Výherci budou kontaktování emailem. 

 

Těšíme se na vaše práce a přejeme krásné nápady a pevnou ruku při tvorbě!

 

 

 

International Distributor Training - Budapešť 2016

V lednu 2016 se konalo pravidelné mezinárodní certifikační školení pro distributory a školitele BrillBird.

Letos poprvé se zúčastnily také školitelky z České republiky. Toto čtyřdenní školení zakončené celkem třemi zkouškami nám přineslo mnoho zážitků a nových poznatků a zkušeností. Zpečetěno bylo získáním tří certifikátů pro školitele BB Michaelu Křápkovou z Brna v technikách: Nail Art, Gel a Akryl a certifikátu pro školitele BB Janu Janečkovou v technice Gel a titul Master Educator v techice Nail Art a Akryl.
Věříme, že díky tomuto pokročilému vzdělání Vám můžeme poskytnout a předat zase o něco navíc v naše krásném oboru Nail Artu a Nail Designu. 
Těšíme se na účast dalších našich školitelů v nadcházejícím ročníku International Distributor Training.

Team BrillBird Czech

12552703_10204415016613933_5489102890576090697_n