Novinky

Jarní prezentace 2016

13130862_968715023247423_2149993450076615841_o

Po celé jaro vyrážíme s produkty a novinkami BrillBird přímo za vámi! Během našich prezentací v 6 městech České republiky vám přestavujeme kompletní sortiment BrillBird, stavební a barevné gely, skvělé gellaky a také trendy pro jaro a léto 2016.

Na prezentacích uvidíte praktické ukázky moderních technik modeláže a zdobení nehtů, dozvíte se nové tipy a triky pro modeláž a získáte novou inspiraci pro svoji další tvorbu.

Připravili jsme pro vás slevu na nákup či objednávku produktů během prezentace s 10% slevou, milé produktové dárky a certifikát o účasti.

Přijďte se nabít novou energií a inspirací do běžných pracovních dnů a vyzkoušet skvělé produkty BrillBird.

Cena: 200Kč

Těšíme se na vás:

25.6.2016 v Hradci Králové od 10 do 14 hod.

 

Podívejte se, jaká byla atmosféra v Praze, Brně, Chodově u Karlových Varů a Plzni ZDE.

 

Přihlašte se ještě dnes na emailu: jana@brillbird.cz. Zbývají poslední volná místa.

Certifikační školení BrillBird Academy Czech

3.-5. června 2016 se v BrillBird Academy Czech v Hradci Králové konalo certifikační školení budoucích školitelů BrillBird Czech.

První dva dny probíhalo školení didaktiky pro techniku akryl, gel a nail art. Zúčastnilo se ho celkem 5 obchodních zástupkyň z různých krajů České republiky.

Třetí den je čekala zkouška z technik modeláže a nail artu, kterou spoluhodnotila významná mezinárodní školitelka nail designu a nail artu a porotkyně českých a mezinárodních nehtových soutěží Lilija Michalíková.

Děkuji všem zúčastněným za pečlivost a profesionální výkon během školení i samotných zkoušek a přeji vám mnoho úspěchů při školeních i vedení obchodního zastoupení. Jana Gajdošová - Karlovy Vary, Silvie Buštíková - Frýdek Místek, Renáta Charvátová - Praha, Lenka Olejníčková - Plzeň, Barbora Molhancová Čechová - České Budějovice.
Připojují se tak k již certifikovaným trenérkám Michaela Křápková - Brno a Janě Janečkové - Hradec Králové.

Gratulujeme!

 

14     15

28     17

38     41

Soutěž s BrillBird

Máte rádi živé, jarní, pastelové, nebo extravagantní barvy?

Rádi tvoříte na nehtech svých klientek nápadité motivy? 

Pak je přesně pro vás naše nová soutěž o hodnotné ceny!

SweetNails

 

Vytvořte, vyfoťte a zašlete nám v termínu 1.-30.6.2016

salonní nehty s nail artem na téma Sweet Nails.

Odborná porota všechny práce vyhodnotí a vybere ty nejlepší, které záskají vouchery na odběr zboží, certifikáty a milé dárky. 

Navíc bude udělena "cena diváků" za nejvíce Likes na Facebooku! 

 

Ceny pro vítěze: 

1. místo - voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 3000Kč

2. místo - voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 1500Kč

3. místo - voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 500Kč

cena diváků za největší počet Likes: voucher na odběr zboží BrillBird v hodnotě 1000Kč

Všichni umístění získají certifikáty, dárek od firmy BrillBird, jejich fotografie budou zveřejněny ve webové galerii BrillBird Czech a na FB stránce eMagazínu Lovenails.

 

Pravidla soutěže:

1. fotografie musí být zaslány na email: obchod@brillbird.cz ve formátu jpg, bez jakýchkoliv úprav, přidání log či vodoznaků (Vaše práce bude chráněna našim soutěžním vodoznakem), fotografie musí být ostrá a design dobře viditelný

2. fotografie musí obsahovat 8-10 modelovaných a nazdobených nehtů na rukou dle zadaných kriterií a minimálně 2 z color produktů zn. BrillBird: color gely, color akryly, nebo color gellaky, které musí být při tvorbě použity! Podukty musí být vyfoceny zároveň s nehty, nelze je přidat na fotografii dodatečně v PC!

3. zasláním fotografie souhlasíte s jejím zveřejněním na webu a Facebookové stránce BrillBird Czech a jejích dalších webových stránek a aplikací (s použitím soutěžního vodoznaku) a potvrzujete, že jste autorem této práce

4. každý soutěžící může zaslat pouze jednu fotografii

5. je zakázáno sdílet či zveřejňovat vlastní soutěžní práci na vlastním profilu na sociálních sítích, nebo webové stránce a je zakázáno prozrazovat (např. pomocí komentáře u fotografie) autora fotografie, a to po celou dobu konání soutěže (1.-30.6.2016) z důvodu zachování objektivity 

6. v designu či nail artu musí být použity minimálně dva color produkty BrillBird (color gely, color akryly, či color gellaky)

6. vytvořené nehty musí být salonní délky (max. 50% nehtového lůžka) a mohou být v libovolném tvaru a vytvořeny libovolnou technikou (tipy/šablony, gel/akryl/gellak)

7. barvy a zdobení na nehtech může být libovolnou technikou, avšak musí splňovat zadané téma Sweet Nails a hodnotí se také náročnost provedení

8. hodnotí se tvar a čistota modeláže, dodržení tématu, náročnost práce, celkový dojem

 

V případě nedodržení pravidel si vyhrazujeme právo fotografii do soutěže nezařadit (to oznámíme autorovi formou emailu).

Fotografie zasílejte od 1. do 30.6.2016 výhradně na email obchod@brillbird.cz  Odborná porota vybere tři nejlepší práce a jedna práce získá cenu diváků za nejvyšší počet Likes na Facebooku.

Vyhlášení výsledků proběhne 5.7.2016 na webové stránce Brillbird.cz a na Facebooku BrillBird Czech. Výherci budou kontaktování emailem. 

 

Těšíme se na vaše práce a přejeme krásné nápady a pevnou ruku při tvorbě!

 

 

 

International Distributor Training - Budapešť 2016

V lednu 2016 se konalo pravidelné mezinárodní certifikační školení pro distributory a školitele BrillBird.

Letos poprvé se zúčastnily také školitelky z České republiky. Toto čtyřdenní školení zakončené celkem třemi zkouškami nám přineslo mnoho zážitků a nových poznatků a zkušeností. Zpečetěno bylo získáním tří certifikátů pro školitele BB Michaelu Křápkovou z Brna v technikách: Nail Art, Gel a Akryl a certifikátu pro školitele BB Janu Janečkovou v technice Gel a titul Master Educator v techice Nail Art a Akryl.
Věříme, že díky tomuto pokročilému vzdělání Vám můžeme poskytnout a předat zase o něco navíc v naše krásném oboru Nail Artu a Nail Designu. 
Těšíme se na účast dalších našich školitelů v nadcházejícím ročníku International Distributor Training.

Team BrillBird Czech

12552703_10204415016613933_5489102890576090697_n

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení